Plantážnický ostrov Thodoo2019-02-05T11:40:26+00:00

Plantážnický ostrov Thoddoo

Objednať zájazd
Cenník

„Skutočná exotika na rušnom miestnom ostrove v plantážnickej dedine s prekrásnu plážou a tou najtyrkysovejšou lagúnou.“

Náš najväčší ostrov v ponuke. Pokiaľ chcete rušný život miestnej dediny, papájové a melónové plantáže, množstvo reštaurácii na výber, pláž s veľkým množstvom tieňa a lagúnu vhodnú skôr na zaplávanie si ako na šnorchlovanie, tak toto je ono. Pokiaľ vám nevadí väčšie množstvo turistov v hlavnej sezóne, a chcete aby to okolo vás žilo, a zároveň nechýbala gýčová tyrkysová a biely piesok, toto je dobrý ostrov. Náš malý rodinný 4 izbový guesthouse je úplne novučučký a patrí k tím najdokonalejším ktoré máme. Je vzdialený cca 15 minút od pláže, ale na ostrove sú k dispozícii bicykle a taktiež jazdí golfové autíčko, ktoré vás za 2 doláre odvezie na pláž (za 2 doláre až 6 ľudí).

Mozmete si spraviť výlet rýchločlnom na piknikový neobývaný ostrov s najkrajším šnorchlovacím miestom na okolí. Tisícky krikľavo farebných rýb, pohybujúce sa a fosforeskujúce koraly, húfy tuniakov, prepánajána, ako sa stať rybou a už nemusieť vystrčiť hlavu von a navždy tam s nimi zostať, pod krištáľovou vodou, v čistote a kráse a dokonalej farebnosti? Takto nejako to vyzerá, keď na ostrove nie je nik. Ste robinsoni. Grilovačka na pláži, prežieranie sa, volejbal, šnorchlovanie a relax na novom mieste.

———————–

Späť na našom ostrove si môžete požičať bicykel a len tak sa voziť okolo papájových plantáží a kývať miestnym deťom. Môžete celý deň šnorchlovať a vykecávať s korytnačkami. Môžete si robiť, čo chcete, pretože ste v raji. A pre tých, čo naozaj neobsedia na zadku (alebo neobležia na chrbte), môžete si doplatiť množstvo aktivít: výlet do luxusného rezortu, vodné športy, romantickú večeru vo dvojici na pláži, ozajstnú maledivskú rybačku pri západe slnka na lodi, návštevu iného lokálneho ostrova, exkurziu po plantážach.

Sprevádzaný termín

Vyberte si termín, počas ktorého máte k dispozícii slovenský sprievod.

Island hopping 2. 12. (+1) – 12. 12. 2019 

Cena pobytu 1790 eur zahŕňa:

  • 7 nocí na 3 ostrovoch – Thoddoo, Mathiveri, Feridoo (v prípade záujmu možnosť predĺžiť si pobyt)
  • polpenzia
  • medzinárodná spiatočná letenka (v hodnote 660 eur)
  • všetky miestne transfery, miestne dane a poplatky
  • slovenský sprievod