Komfortný ostrov Thinadhoo2019-06-29T22:15:49+00:00

Skutočný komfort a priaznivá cena – nepreplácajte za drahé rezorty!        

Novinka!! sprevádzaný termín s SK sprievodcom už teraz v Auguste!  19.8 (+1) – 27.8 (+1) 2019 

Objednať zájazd
Cenník

Vymeňte masovku v Chorvátsku za ľudoprázdne biele pláže Maledív. Tie totiž začali byť cenovo dostupné aj pre smrteľníkov! Maximálny komfort a maximálne zážitky v hoteli PLUMERIA na mini ostrovčeku Thinadhoo

„Žiadne preplnené turnusy a masovka. Romantický boutique hotel, poloprázdna biela pláž a termín, ktorý vyhovuje vám. Vtedy kedy chcete vy!“

Maličký ostrov vzdialený asi hodinu a pol loďou od letiska, obývaný len približne 50 domorodcami. Tri ulice, jeden miestny šenk (samozrejme nealko), jedna malá mešita, jeden miestny obchod, kde sú hlavným artiklom rybárske háčiky, tri suvenírové obchody, nádherná biela pláž, veľmi pestrý podmorský svet priamo na našej pláži, bez nutnosti odchádzať, milí obyvatelia, luxusný hotel s bazénom a extrémne  pestrá ponuka veľmi kvalitných výletov a aktivít.

Na ostrove kedysi žilo cca 500 obyvateľov, ale odišli do hlavného mesta za prácou. Ostalo len pár mohykánov, ktorých uvidíte relaxovať v sieťach na ulici, modliť sa v mešite, pracovať na stavbe či rybárčiť.

Na ostrove sa nachádzajú poväčšinou ešte pôvodné koralové domy, čo je na obývaných ostrovoch dnes už raritou – miestni ich vymenili za betónové tehly. Keďže tento ostrov väčšina obyvateľov opustila už dávnejšie, domy sú v pôvodnom, exotickom stave.

O hoteli PLUMERIA

CK FULMAYA TRAVEL je oficiálnym zastúpením hotela Plumeria na Slovensku. Preto máme najnižšie ceny. Pokiaľ kdekoľvek na internete nájdete cenu nižšiu, dajte nám vedieť a my ju prebijeme!

Bývať budete v luxusnom hoteli, čo je mimo rezortových ostrovov na maledivských lokálnych obývaných ostrovoch úplná rarita – služby rezortu na lokálnom ostrove za prijateľné ceny.

Vybavenosť hotela: biliard, posilovňa, spa, plážový bar (nealko), reštaurácia, bazén

Vybavenosť izieb: vaňa, fén, kozmetika, redukcia na naše zástrčky, uteráky, rýchlovarná kanvica (čaj, káva, cukor), pitná voda 1l na osobu/deň, wifi internet, televízia, klíma, plážové uteráky na vyžiadanie na recepcii

Jedlo

Náš hotelový šéfkuchár Johny z Indonézie má veľmi osobný prístup ku každému klientovi. Okrem bufetových raňajok a večier, obedy sú formou set menu. Totálne individuálny prístup – ste vegetariáni, vegáni, bezlepkoví, bezlaktózoví? Tuto to ide.

Naše zájazdy automaticky obsahujú polpenziu, lebo si myslíme že na tento ostrov je to ten najvhodnejší typ stravovania. Pokiaľ chcete iba raňajky, alebo naopak plnú penziu, dajte nám vedieť. Na obed môžete ísť do miestneho šenku na burgre, pizzu či ryby, alebo ak aj nemáte predplatenú plnú penziu, môžete si kedykoľvek priplatiť obed v našom hoteli (25 USD).

Dôležité vedieť

 • plavky sú povolené v hotelovom bazéne a na tzv. bikini beach, ktorá je pár minút od hotela…všetko na ostrove je pár minút. Na hotelovej pláži treba mať cez plavky prehodenú tuniku, alebo sa kúpať v lycre (plavkové tričko a kraťasy), pre mužov to platí tiež. Na bikini beach (ktorú nájdete vo fotkách ako „pláž“) môžete byť, v čom chcete.
 • na všetkých obývaných ostrovoch (čize všade okrem drahých rezortov) je prohibícia. Úplná. Nezoženiete tu alkohol.

 Výlety

 • Cenník výletov
 • Výlet loďou na maličký kúsoček (ostrovček piesku uprostred tyrkysovej lagúny), totálny gýč na zaplakanie!
 • Celodenný piknik a barbecue na neobývanom ostrove.
 • Šnorchlovanie na iných koralových útesoch, ako je ten náš na našej pláži.
 • Nočné šnorchlovanie so žralokmi (neškodnými!).
 • Pokiaľ chcete neskutočnú romantiku, vieme vám zariadiť romantickú večeru len vo dvojici na pláži, s krásnymi dekoráciami a špeciálnym menu len pre vás.
 • Zásnuby? Svadba? No problem!
 • Potápanie s kvalifikovaným PADI inštruktorom. Môžete si tu spraviť aj PADI kurz (Cenník)

Možnosti ubytovania

 • Seaview – priamo na hotelovej pláži, s čiastočným výhľadom na more a s možnosťou vyjsť pred dvere a byť rovno “TAM”. Vhodné pre rodiny s deťmi.
 • Boutique – hneď za ním, rafinovanejší decor a bazén priamo pri recepcii (aj hostia zo Seaview ho môžu zdarma využívať). Vhodné na romantiku, pre párya pre náročnejších.
 • Villas – najnovšie izby v Plumerii. Bungalovy mimo hotelovej budovy pre pocit väčšej exotiky, priestrannejšie a s top dizajnom. Vhodné pre všetkých!