/Najlepší ostrov-Mathiveri
Najlepší ostrov-Mathiveri2019-10-03T09:47:11+00:00

Áno, po rokoch hľadania sme to našli. Dokonalý lokálny ostrov. Dostatočne pestrý pre dobrodruhov, dostatočne gýčový pre romantikov, dostatočne vybavený pre rodiny s deťmi, dostatočne blízko k letisku… je to on. Ostrov Mathiveri. Náš hotel má len tri izbičky, rodinnú atmosféru, je blízko pláže a človek sa tu hneď cíti ako doma.

Mathiveri je malý lokálny ostrov s minimom turistov, iba pár rodinnými hotelíkmi, dvoma reštauráciami a nádherným sandbankom hneď pri pláži. Náš guesthouse pôsobí útulne, dreveno, mušličkovo a od nádherných pláží je vzdialený iba päť minút. Keď je odliv, dá sa z nej prejsť aj na sandbank – romantický piesočný ostrovček uprostred mora, zaplavený všadeprítomnou tyrkysovou farbou. Inak vás na sandbank kedykoľvek odvezieme loďkou. Prítomnosť sandbanku robí z tohto ostrova niečo výnimočné – skutočnú gýčovú maledivskú pohľadnicu.

Tento ostrov odporúčame z našej ponuky najviac, a to z viacerých dôvodov. Ostrov je tichý, romantický, zatiaľ ešte turistami „neobjavený“. Uspokojí však aj dobrodružnejšie povahy, ktoré nechcú byť každý boží deň na tom istom lehátku (povodíme vás po okolitých koralových útesoch, neďalekých ostrovoch a vybavíme vám aj návštevu luxusného rezortu). Nachádza sa tu aj veľké detské ihrisko, čo iste ocenia rodiny s deťmi.

Náš hotelík je otvorený celoročne, môžete prísť kedy len chcete – kedy to vyhovuje vám. Nie je nutné byť účastníkmi zájazdu. Na požiadanie vám ho vieme dokonca prenajať aj celý, tak, že si v ňom počas dovolenky budete šéfovať sami.

Sprevádzané termíny so slovenským sprievodcom:

  • 12. 12. (+1) – 20. 12. (+1) 2019
  • 15. 1. (+1) – 23. 1. 2020 
  • 14. 2. (+1) – 22. 2. 2020 
  • 21. 2. (+1) – 29. 2. 2020

Cena: 1250 EUR/os. alebo 1650 EUR/os.

Cena 1250 EUR zahŕňa: ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v hotelíku (7 nocí na ostrove), raňajky (na obedy a večere môžete využiť dve reštaurácie, najbližšia reštaurácia je hneď za rohom od hotela a je otvorená nepretržite, aj počas siesty. Ponúka široký výber jedál – porcia cca 2-4usd, kávička do 1usd. Na ostrove sú taktiež potraviny a na izbe máte minichladničku), všetky miestne dane a poplatky, miestne transfery rýchloloďou, medzinárodná spiatočná letenka (v hodnote 660 eur, za príplatok možný let so spoločnosťou Emirates, Qatar), slovenský sprievod*

Cena 1650 EUR zahŕňa: ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v guesthouse (7 nocí na ostrove), plná penzia, všetky miestne dane a poplatky, miestne transfery rýchloloďou, medzinárodná spiatočná letenka (v hodnote 660 eur, za príplatok možný let so spoločnosťou Emirates, Qatar), slovenský sprievod* a 3 x miestny výlet v cene (šnorchlovačka na neďalekom reefe, výlet za majestátnymi mantami a výlet na vzdialenejší sandbank), k dispozícii nonstop kajak na výlety na protiľahlý sandbank

*Tento termín odchádza so slovenským sprievodom v prípade, že sa naplní počet účastníkov. V opačnom prípade odíde bez sprievodu (všetko však bude zabezpečené, koordinované a pre prípad potreby nás k dispozícii máte na 24-hodinovej hotline).

Prihlásiť sa

Vlastný termín

Vyberte si vlastný termín a vypočítajte si cenu na online kalkulačke.

Vypočítať cenu