/Najlepší ostrov-Mathiveri
Najlepší ostrov-Mathiveri2020-02-20T10:44:00+00:00

Áno, po rokoch hľadania sme to našli. Dokonalý lokálny ostrov. Dostatočne pestrý pre dobrodruhov, dostatočne gýčový pre romantikov, dostatočne vybavený pre rodiny s deťmi, dostatočne blízko k letisku… je to on. Ostrov Mathiveri. Náš hotel má 8 izieb, rodinnú atmosféru, je blízko pláže a človek sa tu hneď cíti ako doma.

Mathiveri je malý lokálny ostrov s minimom turistov, iba pár rodinnými hotelíkmi, dvoma reštauráciami a nádherným sandbankom hneď pri pláži. Náš guesthouse pôsobí útulne, dreveno, mušličkovo a od nádherných pláží je vzdialený iba päť minút. Keď je odliv, dá sa z nej prejsť aj na sandbank – romantický piesočný ostrovček uprostred mora, zaplavený všadeprítomnou tyrkysovou farbou. Inak vás na sandbank kedykoľvek odvezieme loďkou. Prítomnosť sandbanku robí z tohto ostrova niečo výnimočné – skutočnú gýčovú maledivskú pohľadnicu.

Tento ostrov odporúčame z našej ponuky najviac, a to z viacerých dôvodov. Ostrov je tichý, romantický, zatiaľ ešte turistami „neobjavený“. Uspokojí však aj dobrodružnejšie povahy, ktoré nechcú byť každý boží deň na tom istom lehátku (povodíme vás po okolitých koralových útesoch, neďalekých ostrovoch a vybavíme vám aj návštevu luxusného rezortu). Nachádza sa tu aj veľké detské ihrisko, čo iste ocenia rodiny s deťmi.

Náš spriatelený hotelík je otvorený celoročne, môžete prísť kedy len chcete – kedy to vyhovuje vám. Nie je nutné byť „účastníkmi zájazdu“.

Prihlásiť sa

Vlastný termín

Vyberte si vlastný termín a vypočítajte si cenu na online kalkulačke.

Vypočítať cenu