Plavba po Maledivách – budget2019-06-29T22:30:50+00:00

plavba po Maledivách – budget
za 1140 €

Objednať zájazd

Dobrodružstvo, poznanie a nadpozemská krása…

Ak neobsedíte na zadku na jednej pláži, ak nechcete byť skutočne každý deň na jednom mieste, milujete šnorchlovanie alebo potápanie, a podmorský svet, máte radi dobré jedlo a víno, a chcete si dať zaplaviť zmysly tyrkysovou farbou, potom je toto ono.

Naša loď má 6 klimatizovaných kajút- každú s vlastnou kúpelňou a WC. Čiže sa do nej zmestíme 12-ti. Má bar, reštauráciu, sun-deck a jednu malú loď na výlety do lagún a na priplavenie sa do plytčín.

Pôjdeme po tých najkrajších miestach v rámci troch atolov, vystopujeme manta raje, whale sharky, tie najopustenejšie ostrovy a lagúny, urobíme si pikniky na tých najabsurdnejších miestach a budeme sa zabávať na palube aj s našou veľmi zábavychtivou posádkou. Toto je naozaj životný zážitok !

Termín:

13.12 (+1) – 21.12 (+1) 2019 –  štandardný cruise, „To najlepšie z Maldív“, plavba cez 3 atoly, šnorchlovanie, potápanie, spoznávanie miestnych ostrovov a kultúry, opustené ostrovy, – 7 nocí na lodi

Pozn.: V našich kajutách nie je možná prístelka. Pre deti do 2 r. je ubytovanie zdarma ak je s rodičmi na posteli, vo veku  2-11 rokov, platia polovicu ceny, ak s rodičmi zdieľajú izbu a posteľ. Pokiaľ chcete pre dieťa vlastnú posteľ, bude platiť plnú cenu a bude v inej kajute (môžeme zariadiť, aby to bola hneď tá susedná). Jednolôžková kajuta stojí ako normálna + 90 percent z ceny druhého lôžka.

Cena 1140 Eur zahŕňa:

ubytovanie v dvojmiestnej kajute s vlastnou kúpeľnou a toaletou, plná penzia, káva, čaj, voda, výlety podľa itinerára, slovenského sprievodcu – Dorota Nvotová

Cena nezahŕňa:

medzinárodnú letenku (cca 660 Eur)   cestovné poistenie, konzumáciu alkoholu a iných nealko drinkov, ako sú v cene, potápanie (iba pre držiteľov PADI certifikátu)