„Island Hopping“2021-01-31T19:08:44+01:00

„Island hopping“ čiže „skákanie po ostrovoch“. Žiadna iná cestovka na Slovensku momentálne nič také neponúka. Počas jednej dovolenky s nami navštívite viacero ostrovov – každý s inou atmosférou a inými zvyklosťami.

—–

Zažijete cestovateľské dobrodružstvo a spoznáte maledivský život najviac, ako to len ide. Táto forma cestovania je pre Vás ako stvorená, ak ste typ, ktorý nikdy neobsedí, a chce vidieť čo najviac. Budete mať príležitosť spoznať odlišný „vibe“ rôznych ostrovov, navštíviť rôzne dedinky a pláže…. Skrátka zažijete skutočné Maledivy v ich čo najautentickej forme.

Exotická príroda, pomalé životné tempo miestneho obyvateľstva, pravá maledivská kuchyňa, tiché a romantické zákutia, ale aj rušný lokálny život. To všetko budete mať šancu zažiť. Pritom budete neustále obklopení nekonečnou tyrkysovou farbou mora a nádhernými plážami s jemnučkým bielym pieskom.

Počas pobytu na jednotlivých ostrovoch si program môžete doplniť aj rôznymi výletmi a aktivitami (grilovačka na piknikovom ostrove, šnorchlovací výlet, výlet na sandbank, vodné športy, výlet za mantami alebo delfínmi či výlet do rezortu – záleží len na Vás. )

Termín: Kedy len chcete 🙂


Cena: zálaží na počte nocí a konkrétnych ostrovoch

Ostrovy si naštudujte v našom hlavnom menu a potom prípadne nakombinujte podľa tejto tabuľky.