Ostrov 4 – plantáže a korytnačky2021-02-02T11:30:20+01:00

Plantážnický ostrov s korytnačkami v lagúne

Objednať

Najväčší ostrov v našej ponuke je známy svojimi melónovými a papájovými plantážami. Ak si myslíte že na maličkom ostrovčeku by ste sa unudili, sem s Vami!

Na ostrove o veľkosti 2 x 1 km žije zhruba 2000 ľudí a je tu asi 30 guesthousov, čo z neho robí taký travel hub. Pokiaľ radi stretávate iných cestovateľov, toto je dobré miesto. Na ostrove sú dve bikini pláže, takže miesto si nájde každý. Žiadne z ubytovaní na ostrove nie je pri nich a 10-15 minútovej prechádzke sa nevyhnete. Preto má každý guesthouse k dispozícii bicykle. Kto chce však aktívnejšiu dovolenku, toto je na ten účel top ostrov. Voziť sa na bicykli pomedzi plantáže, ochutnávať ovocia a šnorchlovať sa s rezidentnými korytnačkami…

Jedlo

Na ostrove je množstvo reštaurácií kde si každý niečo nájde a každý deň môžete vyskúšať inú- najviac doporučujeme slovinskú reštauráciu Priani, ktorá je Neďaleko nášho hotela. Hlavne pokiaľ chcete európske chute.

Výlety

  • Výlet loďou na sandbank (ostrovček piesku uprostred tyrkysovej lagúny), totálny gýč na zaplakanie!
  • Šnorchlovanie na iných koralových útesoch, ako je ten náš na našej pláži.
  • Šnorchlovanie s Manta rajami
  • Pokiaľ chcete neskutočnú romantiku, vieme vám zariadiť romantickú večeru len vo dvojici na pláži, s krásnymi dekoráciami a špeciálnym menu len pre vás.
  • Potápanie s kvalifikovaným PADI inštruktorom. Môžete si tu spraviť aj PADI kurz

Dôležité vedieť

  • plavky sú povolené iba na tzv. bikini beach
  • na všetkých obývaných ostrovoch (čize všade okrem drahých rezortov) je prohibícia. Úplná. Nezoženiete tu alkohol.

O hoteli

Keďže dedina je tu dosť rušná, vybrali sme pre Vás hotelík na jej konci, čo najbližšie k jednej z pláží a na začiatku plantáží. Na tomto konci ostrova je kľud, hotel patrí k tím väčším na ostrove a má útulný dvorček. Tento hotel je adult friendly – deti do 12 rokov tu nemajú vstup.

Vybavenosť hotela: bicykle, wifi

Vybavenosť izieb:  redukcia na naše zástrčky, uteráky na izbu aj na pláž, pitná voda 1l na osobu/deň, wifi internet, klíma, trezor