Plavba po Maledivách – luxusne2019-06-29T22:34:17+02:00


plavba po Maledivách

Objednať zájazd
Cenník

Dobrodružstvo, poznanie a nadpozemská krása…

Ak neobsedíte na zadku na jednej pláži, ak nechcete byť skutočne každý deň na jednom mieste, milujete šnorchlovanie alebo potápanie, a podmorský svet, máte radi dobré jedlo a víno, a chcete si dať zaplaviť zmysly tyrkysovou farbou, potom je toto ono.

Naša jachta má 9 kajút, čiže sa do nej zmestíme 18-ti. Má bar, reštauráciu, dva sun-decky s jacuzzi a water golfom, photo lab, detský kútik, spoluplaviacu sa potápačskú loď s 18-timi kyslíkovými bombami a celou potápačskou výstrojou, jednu malú loď na výlety do lagún a na priplavenie sa do prístavov.

Pôjdeme po tých najkrajších miestach v rámci troch atolov, vystopujeme manta raje, whale sharky, tie najopustenejšie ostrovy a lagúny, urobíme si pikniky na tých najabsurdnejších miestach a budeme sa zabávať na palube aj s našou veľmi zábavychtivou posádkou. Vodné športy máme so sebou, kto sa chce kedykoľvek vyšantiť, môže.

Toto je naozaj životný zážitok – málokedy sa stretne takéto dobrodružstvo s takýmto komfortom, kde môžete zobrať aj rodinu, a popritom sa potápať a blbnúť. Naša loď je veľká a stabilná, čiže sa veľmi nekýve, a preto by ľuďom nemalo byť zle. Navyše, medzi atolmi sa poplavíme iba dva krát, čiže sme väčšinou na kľudnom mori vykrytom ostrovmi.

K takejto plavbe patria aj kulinárske zážitky. Náš master chef sa o ne stará veľmi zodpovedne! Počas celej plavby sa budeme kŕmiť ozajstnými dobrotami kontinentálnej aj ázijskej kuchyne. Nebudú chýbať morské plody, sushi, či dobré vínko. Všetky jedlá sa servírujú fornmou bufetových stolov.

Termín sprevádzaný Dorotou Nvotovou:

Last minute cena pobytu za 1600 eur zahŕňa:

  • 7 nocí v komfortnej dvojlôžkovej kajute standard (možná aj kajuta junior suite alebo master suite). V prípade záujmu možnosť si po plavbe predĺžiť pobyt o niekoľko dní na ostrove.
  • všetky výlety a aktivity podľa itinerára (plavba po 3 atoloch – obývané a neobývané ostrovy)
  • plná penzia formou bohatých švédskych stolov, pohár vína k večeri
  • privítanie na letisku, všetky miestne transfery, miestne dane a poplatky
  • slovenský sprievod

Cena nezahŕňa:

  • medzinárodná spiatočná letenka (môžeme vám zabezpečiť, cca 660 eur)
  • extra alko a nealko nápoje
  • aktivity mimo itinerára, ako napr. potápanie, jet ski a pod.
  • komplexné cestovné poistenie (môžeme vám zabezpečiť)

Master Suite

izba okupujúca provu lode, panoramatický výhľad do všetkých strán, vírivka, samostatný východ na palubu, televízor

Junior Suite

izba na spodnej palube s výhľadom

Standard Cabin

 izba v podpalubí s okrúhlym lodným oknom          

Všetky kajuty majú vlastnú kúpeľňu, WC a klimatizáciu.