Maledivy na ktoré máte aj vy! | Zavolajte nám: +421 902 901 974 | zajazdy@velkedivy.sk

Dobrodružstvo, poznanie a nadpozemská krása…

Ak neobsedíte na zadku na jednej pláži, ak nechcete byť skutočne každý deň na jednom mieste, milujete šnorchlovanie alebo potápanie, a podmorský svet, máte radi dobré jedlo a víno, a chcete si dať zaplaviť zmysly tyrkysovou farbou, potom je toto ono.

Naša jachta má 9 kajút, čiže sa do nej zmestíme 18-ti. Má bar, reštauráciu, dva sun-decky s jacuzzi a water golfom, photo lab, detský kútik, spoluplaviacu sa potápačskú loď s 18-timi kyslíkovými bombami a celou potápačskou výstrojou, jednu malú loď na výlety do lagún a na priplavenie sa do prístavov.

Pôjdeme po tých najkrajších miestach v rámci troch atolov, vystopujeme manta raje, whale sharky, tie najopustenejšie ostrovy a lagúny, urobíme si pikniky na tých najabsurdnejších miestach a budeme sa zabávať na palube aj s našou veľmi zábavychtivou posádkou. Vodné športy máme so sebou, kto sa chce kedykoľvek vyšantiť, môže.

Pozn.: V našich kajutách nie je možná prístelka. Pre deti do 2 r. je ubytovanie zdarma, vo veku  2-11 rokov, platia polovicu ceny, ak s rodičmi zdieľajú izbu a posteľ. Pokiaľ chcete pre dieťa vlastnú posteľ, bude platiť plnú cenu a bude v inej kajute (môžeme zariadiť, aby to bola hneď tá susedná)

Cena zahŕňa

ubytovanie v dvojmiestnej kajute s vlastnou kúpeľnou a toaletou, plná penzia, káva, čaj, voda, pohár vína k večeri, výlety podľa itinerára, výbava na šnorchlovanie

Cena nezahŕňa

medzinárodnú letenku (cca 450 – 650 eur), cestovné poistenie, konzumáciu alkoholu a iných nealko drinkov, ako sú v cene, potápanie (ak nemáte PADI kurz, môžete si ho spraviť s naším kvalifikovaným PADI inštruktorom priamo na palube) (Cenník potápania), vodné športy

© Fulmaya Travel s.r.o | All Rights Reserved